6 способів захистити шлюб від розлучення

Д-р Гері Розберг і його дружина, Барбара, визначили ряд біблійних принципів, які, на їхню думку, є ключовими для того, щоб захистити шлюб від розлучення. Дотримуючись цих правил, ви поліпшите не лише ваші відносини з чоловіком/дружиною сьогодні, але також закладете модель для своїх дітей в їх відносинах з майбутнім/ьою чоловіком/дружиною.

Я називаю ці принципи «6 ключиків для кращого шлюбу сьогодні». Якщо ви хочете зміцнити ваш шлюб вже зараз, то розпочніть проявляти до свого/єї чоловіка/дружини:

  1. Любов, яка пробачає. Завдяки жертві Ісуса Христа на хресті, всі наші гріхи були прощені. Любов, яка пробачає показав нам Він і це є невід’ємною частиною шлюбу. Така любов надає свіжий старт у випадку, якщо хтось в подружжі заподіяв біль або образив іншого. Без прощення жоден шлюб ніколи не протривав би довго.
  2. Любов, яка служить. Чи знаєте ви про найпотаємніші потреби вашого/ї чоловіка/дружини? Найшвидший і найкращий спосіб знайти відповідь на це запитання – це любити його або її із відношенням служителя. Служіть одне одному з любов’ю (не варто забувати, що Син Людський прийшов, щоб не Йому служили, але щоб послужити).
  3. Любов, яка все переносить. Шлюб – це марафон, а не змагання на коротку дистанцію. Чи збираєтеся ви залишатися в ньому всерйоз та надовго або ж ви схильні до «втечі», якщо виникнуть труднощі? Любов, яка все переносить, підтримає нас в моменти життєвих випробувань (і саме випробування роблять шлюб справжнім).
  4. Любов, яка зберігає. Іншими словами – дайте йому або їй зрозуміти, що ви зробите все можливе, щоб зберегти шлюб (звичайно ж, якщо це буде законно і морально). Сучасна культура не дуже зацікавлена ​​у шлюбі – хоч він є кістяком суспільства. Така любов захищає ваше серце і серце вашого/ї чоловіка/дружини від того, що загрожує вашому шлюбу. Повірте мені, у шлюбі таких загроз існує чимало!
  5. Любов, яка радіє. Все вірно – радійте в шлюбі! Який дар був даний вам двом! Радісна любов дає вам можливість зберегти емоційний, фізичний та духовний зв’язок із вашим/ою чоловіком/дружиною. Тому радійте!
  6. Любов, яка відновлює. Жоден шлюб не буде цільним, якщо один або обоє постійно погрожуватимуть піти. Така любов дає можливість і чоловікові, і дружині ставитися до шлюбної обітниці як до нерозривної обітниці. Отже, діліться цим даром зі своїм/єю чоловіком/дружиною щодня. Радійте тому факту, що ви будете разом навіки «в радості, та в горі!»

Ці шість життєво важливих проявів любові зроблять ваш шлюб кращим. Вони також допоможуть передати вашим дітям знання про те, що таке біблійна любов і шлюб насправді.

Любов потребує часу так само, як і будь-які інші відносини. Тому стійте до кінця, продовжуйте молитися і починайте захищений від розлучення шлюб завдяки любові до вашого/ої чоловіка/дружини.

Автор – Джим Бернс

Джерело: http://www1.cbn.com/marriage/six-keys-to-a-better-marriage

Переклад – Ширченко Вікторія для dobroeslovo.org

З будь-якої країни в зручний час
Де б Ви не знаходились, наші консультанти зв'яжуться з Вами в зручний час.
Анонімно і конфіденційно
Ми дотримуємося Етичного кодекса психолога та несемо повну відповідальність.
Доступні ціни
7 консультацій з особистим психологом онлайн дешевше однієї традиційної консультації.

Підписуйтесь на нові статі.

Ми розсилаємо тільки якісний матеріал.
Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.